Nowy Tomyśl

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Rok budowy
1920
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Inne
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Szukasz do zakupu lokali hadlowych/usługowych w centrum Nowego Tomyśla? Szukasz miejsca do prowadzenia Swojej działalności biurowej? Jesteś prawnikiem, architektem, lekarzem? Masz dość płacenia czynszów prowadząc swój sklep czy biuro? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Polecamy na sprzedaż trzy atrakcyjne lokale usługowo-handlowe, usytuowane na parterze kamienicy przy ul. Piłsudskiego w Nowy Tomyślu. Nieruchomość ta oferuje ogromny potencjał inwestycyjny oraz doskonałą lokalizację w sercu miasta.

Dane ogólne:
- Lokalizacja: ul. Piłsudskiego
- Powierzchnia łączna: 144,27 mkw.
- Liczba lokali: 3
- Aktualne przeznaczenie: Lokale handlowo-mieszkalne (z możliwością zmiany funkcji użytkowania).
- Wiele możliwości dostosowania wnętrz i powierzchni dla swoich potrzeb.

Szczegóły:
- Lokal 1 (Usługowo-Handlowy - aktualnie sklep):
Powierzchnia: 25,69 mkw.,
Aktualne przeznaczenie handlowe (sklep z artykułami dla gospodarstwa domowego), wejście od ulicy,
- Lokal 2 (Usługowo-Handlowy - aktualnie lombard):
Powierzchnia: 52,53 mkw.,
Aktualne przeznaczenie: Usługowo-handlowe (Lombard), wejście od ulicy,
- Lokal 3 (Mieszkalny do remontu):
Powierzchnia: 66,05 mkw.,
Aktualne przeznaczenie: Mieszkalny (do remontu), wejście z klatki schodwej, od ulicy lub podwórza.

Dodatkowe atuty:

Do lokali przynależy budynek gospodarczy, który może służyć jako dodatkowa przestrzeń magazynowa lub usługowa. Połowa działki/ogród przylegający do nieruchomości daje możliwość wykorzystania przestrzeni na potrzeby rekreacyjne, usługowe lub parkingowe.Istnieje możliwość wjazdu na podwórze autem osobowym, co znacząco ułatwia dostęp do nieruchomości. Ta nieruchomość stanowi wyjątkową okazję dla inwestorów, którzy chcą skorzystać z potencjału dynamicznie rozwijającego się rejonu oraz możliwości zmiany funkcji użytkowania lokali.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie i oględziny. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup mieszkania i to aż w 12 bankach. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu.


Mapa

Kontakt

Filip Podsadny

Filip Podsadny

Właściciel

Telefon:
+48693436236
E-mail:
biuro@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).