Lubień

Warszawska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
196 560 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Drewniane

Opis nieruchomości

Polecamy na sprzedaż malowniczą działkę położoną w miejscowości Lubień (gmina Miedzichowo, powiat nowotomyski, województwo wielkopolskie).
Działka  z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 4368 mkw. w kształcie prostokąta to idealne rozwiązanie z wieloma możliwościami. 
Nieruchomość ma wydaną decyzję o warunkach zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Jest możliwość wystąpienia o nowe warunki na zagospodarowanie siedliska lub gospodarstwa zagrodowego.

Dostępne media:
-prąd w drodze.

Działka posiada aktualne badania geotechniczne terenu, co ułatwi dalsze działania budowlane.
Nieruchomość dla tych którzy cenią sobie spokój i życie blisko natury oraz przestrzeń.

Okoliczne lasy obfitują różnorodnością grzybów.

Najbliższe miejscowości:
Miedzichowo-5 km.,
Sępolno-5 km.,
Trzciel-11 km.,
Nowy Tomyśl-16 km.,
Zbąszyń-26 km.,
Świebodzin-39 km.,
Poznań-70 km.

Polecamy szczególnie ze względu na niespotykany krajobraz i bezpośredni kontakt z naturą.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości i to aż w 12 bankach. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Magdalena Adamczak

Magdalena Adamczak

Agent nieruchomości

Telefon:
+48733097200
E-mail:
magdalena@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).