Trzcianka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
180 000 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1989
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 mkw. w budynku zaledwie 12 rodzinnym, w miejscowości Trzcianka (gmina Kuślin, województwo wielkopolskie).
Ustawne mieszkanie wraz z piwnicą i dwoma pomieszczeniami gospodarczymi położone w spokojnej miejscowości, zaledwie 14 km od Lwówka.

Lokal mieszkalny usytuowany jest na tzw. wysokim parterze i składa się z następujących pomieszczeń:

- toalety 2 mkw.,
- łazienki 4 mkw.,
- korytarza 6 mkw.,
- kuchni 12 mkw.,
- pokoju 12 mkw.,
- pokoju 16 mkw.

Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni ok. 14 mkw. oraz dwa pomieszczenia gospodarcze (ok. 16 mkw. i 12 mkw.) wraz z małym ogródkiem.
Mieszkanie jest bardzo ustawne i jasne, pokoje znajdują się od strony północno-wschodniej i południowo-wschodniej. Przeznaczone do niewielkiego remontu, natomiast okna PCV zostały wymienione w 2020 roku. W bloku zamontowano nowy piec grzewczy na eko-groszek,  rozplanowano i doprowadzono rury do ogrzewania gazowego (planowany piec dwufunkcyjny), którego uruchomienie jest zaplanowane w 2025 r.
Blok jest docieplony, przez co w mieszkaniu jest cieplej a rachunki za ogrzewanie bardziej ekonomiczne. 
Kolejnym atutem mieszkania jest możliwość korzystania ze światłowodu.
Mały ogródek znajdujący się tuż za blokiem oraz przestrzeń wokół bloku stwarza możliwości do spędzania czasu z rodziną na świeżym powietrzu.

Znaczącym atutem mieszkania jest:
- duży balkon o powierzchni 5 mkw.,
- przynależąca do niego duża piwnica i dwa pomieszczenia gospodarcze,
- mały ogródek do spędzania czasu na świeżym powietrzu;
- mały blok, składający się zaledwie z 12 mieszkań (w klatce 6 lokatorów),
- nowy piec na eko-groszek w 2020 r.,
- planowana jest wymiana ogrzewania na gaz do połowy 2025 r.

Budynek stoi w drugim rzędzie od drogi asfaltowej, obsadzony od frontu zielenią, z dużą przestrzenią zielonej łąki. W najbliższej odległości znajduje się sklep spożywczy, plac zabaw, szkoła i park.

Sąsiadujące miejscowości to:
Duszniki - 8 km.,
Lwówek - 14 km.,
Buk - 15 km.,
Nowy Tomyśl - 19 km.,
Pniewy - 21 km.,
Grodzisk Wielkopolski -  25 km.,
Poznań - 50 km.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie i oględziny mieszkania. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup mieszkania i to aż w 12 bankach. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Sklep, Zabudowa niska, Szkoła, Park
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Magdalena Adamczak

Magdalena Adamczak

Agent nieruchomości

Telefon:
+48733097200
E-mail:
magdalena@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).