Glinno

ul. Gronostajowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
180 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Poszukujesz działki pod budowę domu, z gotowym projektem, z dala od miejskiego zgiełku, blisko natury i terenów leśnych? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie !

Polecamy na sprzedaż działkę o powierzchni 1268 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest w Glinnie, ok. 3 km od Nowego Tomyśla, w kierunku Przyłęku i Sękowa. Działka jest położona na końcu drogi dojazdowej, co sprawia, że może stać się prawdziwą oazą dla osób szukających wytchnienia. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się rozproszona zabudowa jednorodzinna, co pozwoli na wypoczynek w otoczeniu natury.
Działka w studium zagospodarowania przestrzennego Gminy Nowy Tomyśl jest przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Metraż działki 31 m. x41 m. pozwala na przestronną zabudowę z ogrodem i miejscem do rekreacji.
Na działce powstały ok. 5 lat temu fundamenty na bazie projektu domu "Poranna Mgła" o powierzchni ponad 140 mkw. z 5 pokojami i podwójnym garażem. 
Powstał również plan na przydomową oczyszczalnię ścieków. Dodatkowym zasilaniem wody na działce jest studnia ok. 10 m3, która może stanowić doskonałe źródło do podlewania ogrodu.

Dostępne media:
- energia przy działce
- woda 160 m. w drodze
- gaz 160 m. w drodze

Atutem tej nieruchomości jest jej usytuowanie w otoczeniu lasu oraz możliwość zamieszkania z dala od innych zabudowań. Codzienne obcowanie z naturą z pewnością przyniesie ukojenie.

Najbliższe miejscowości:
- Nowy Tomyśl 3 km;
- Zbąszyń 17 km;
- Grodzisk Wielkopolski 27 km;
- Wolsztyn 30 km;
- Pniewy 30 km;
- Poznań 70 km.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję, jak również zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości i to aż w 12 bankach. Zapraszamy na pyszną kawę, którą serwujemy pomiędzy godz. 9:00 - 17:00, od poniedziałku do piątku, w biurze przy ul. Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.


Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Las, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Magdalena Adamczak

Magdalena Adamczak

Agent nieruchomości

Telefon:
+48733097200
E-mail:
magdalena@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).