Nowy Tomyśl

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
205 000 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1925
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Widna

Opis nieruchomości

Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 38 mkw. usytuowane na parterze w kamienicy wraz z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym ok. 6 mkw., położone w centrum Nowego Tomyśla przy ulicy Poznańskiej.

Mieszkanie składa się z: przedpokoju, łazienki (z wanną), wyposażonej kuchni i pokoju.

Lokal jest w stanie dobrym i świetnie nadaje się singla, pary, rodziny 2+1 jak również może być wykorzystany na biuro, ze względu na położenie w centrum miasta.
 
Dostępne media: woda, prąd, gaz. Ogrzewanie elektryczne ale została doprowadzona instalacja do podłączenia pieca gazowego. Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą podczas generalnego remontu ok. 10 lat temu.
Do budynku jest doprowadzony światłowód.
Przed budynkiem, na dziedzińcu, jest możliwość swobodnego parkowania auta.

Niewątpliwym atutem nieruchomości są:

a) lokalizacja - bliskość sklepów, szkół, przedszkoli, urzędów, ośrodka zdrowia, parku i miejsc gdzie możemy uprawiać sport na świeżym powietrzu,
b) pomieszczenie gospodarcze/komórka lokatorska, które możemy wykorzystać dla przechowywania np. rowerów lub innych rzeczy,
c) możliwość wykorzystania mieszkania w celach biurowych,
d) brak konieczności wykonywania generalnych remontów,
e) korzystanie ze strychu – suszarni.
 
Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie i oględziny nieruchomości. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup mieszkania i to aż w 12 bankach. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Centrum handlowe, Przedszkole, Park, Apteka, Hala sportowa, Szpital, Szkoła, Restauracja, Sklep, Bank, Kościół, Przychodnia lekarska
  • Komunikacja: PKS, Bus

Mapa

Kontakt

Magdalena Adamczak

Magdalena Adamczak

Agent nieruchomości

Telefon:
+48733097200
E-mail:
magdalena@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).