Nowy Tomyśl

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Rok budowy
1988
Przeznaczenie
Inne
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Polecamy na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 15,81 mkw. znajdujący się przy ul. Emilli Sczanieckiej w Nowym Tomyślu.

Nieruchomość w zabudowie szeregowej została wybudowana w 1988 roku i położona jest przy w bezpośrednim sąsiedztwie przedsiębiorstwa budowlanego "Dombud". 

Garaż posiada instalację elektryczną. 

Miesięczna wysokość opłat do Spółdzielni Mieszkaniowej wynosi ok. 60 zł.

Garaż będzie dostępny do użytkowania w okolicy lipca 2024r.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie i oględziny nieruchomości. Kawę serwujemy pomiędzy 9-17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu.Kontakt

Dagmara Kardasz

Dagmara Kardasz

Specjalista ds. obsługi najmu nieruchomości i administracji

Telefon:
733097202
E-mail:
dagmara@podsadny.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).