Dąbrowa Nowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
111 895 PLN
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz spokoju i bliskości natury... mamy dla Ciebie tą wymarzoną nieruchomość. Polecamy pięknie położoną działkę w Dąbrowie Nowej, zaledwie 5 km od Kuślina. 
Nieruchomość jest położona przy lesie od strony zachodniej, od strony południowej przy szerokim wjeździe został usypany wał chroniący przed wiatrami oraz zapewniający właścicielom prywatność.

Działka o powierzchni 3197 mkw. jest położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z dostępem do mediów:
- wody w drodze;
- prądu w drodze;
- światłowodu w drodze.

Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 23 x 139 m to idealne rozwiązanie na działkę rekraacyjną lub letniskową w cichej i spokojnej okolicy. 
Dookoła znajduje się niska zabudowa domostw.
Dojazd drogą asfaltową od strony Jastrzębnik, Kuślina, Opalenicy.

Jeśli chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku, blisko natury, ta działka jest dla Ciebie! 
Zaledwie 3 km od działki znajduje się hodowla koni w Jastrzębnikach, oddalone o 7 km Wąsowo oferuje jazdę konną, zwiedzanie pałacu oraz spa. Okoliczne miejscowości oferują agroturystykę.

Szczególnymi atutami działki jest bliskość natury (las, łąki) co sprzyja długim spacerom i odpoczynkowi.

Odległości od miejscowości:
Kuślin - 5 km
Wąsowo - 7 km
Opalenica - 8 km
Nowy Tomyśl - 17 km
Buk - 17 km
Poznań - 45 km

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości i to aż w 12 bankach. Zapraszamy na pyszną kawę, którą serwujemy pomiędzy godz. 9:00 - 17:00, od poniedziałku do piątku w biurze, przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Magdalena Adamczak

Magdalena Adamczak

Kierownik biura nieruchomości

Telefon:
+48733097200
E-mail:
magdalena@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).