Przyłęk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
141 525 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 1665 mkw. położoną w malowniczej okolicy w miejscowości Przyłęk, gmina Nowym Tomyśl. Nieruchomość jest ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną wolnostojąca. Dostępne media to woda (w drodze) oraz prąd (w drodze).

Propozycja ciekawa szczególnie ze względu na piękną okolicę, spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych i terenów leśnych, rekreacyjnych, dogodny dojazd do drogi asfaltowej i do miasta Nowy Tomyśl, istniejący plan miejscowy, dzięki czemu uniknemy czasochłonnej procedury uzyskiwania warunków zabudowy.

Nasze biuro szczegółowo zapozna Państwa z ofertą, przeprowadzi przez cały proces zakupu nieruchomości, jak również (w razie potrzeby) pomoże zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości. Mamy do dyspozycji ofertę kredytów hipotecznych w 12 bankach komercyjnych. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu (przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny).

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus, PKS, Autostrada, Kolej

Mapa

Kontakt

Filip Podsadny

Filip Podsadny

Właściciel

Telefon:
+48693436236
E-mail:
biuro@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).