Lwówek

ul. Młyńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
Bezpośrednio na działce
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Poszukujesz działki pod budowę swojego wymarzonego domu poza miastem ale z doskonałym dojazdem? Mamy dla Ciebie nieruchomość położoną w Józefowie, w województwie wielkopolskim, w powiecie nowotomyskim, w gminie Lwówek,
Działka o powierzchni 1543 mkw. z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego mieszkalnego jest zlokalizowana zaledwie 1 km od centrum Lwówka.

Atrakcyjna lokalizacja z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej oraz mediów:
- prąd na działce,
- woda w drodze,
- światłowód w drodze.

Nieruchomość w kształcie kwadratu o wymiarach 40 m x 39 m to idealne rozwiązanie na działkę budowlaną w spokojnej okolicy.
Wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę domu z dachem dwu lub wielospadowym z 2016 r. (projekt domu NELA o powierzchni 126 mkw. + garaż 38 mkw.).
Dookoła znajduje się zabudowa domostw jednorodzinnych.
Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczególnymi atutami działki jest dojazd drogą asfaltową, położenie w oddaleniu od miasta ale jednocześnie bliskość do niego (do granic Lwówka zaledwie 400 m., do centrum 1 km) jak również wydana decyzja o warunkach zabudowy, co stwarza możliwości dokończenia budowy.

Odległości od miejscowości:
Lwówek - 1 km
Chmielinko - 3 km
Pniewy - 11 km
Wąsowo - 12 km
Nowy Tomyśl - 15 km
Poznań - 60 km

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości i to aż w 12 bankach. Zapraszamy na pyszną kawę, którą serwujemy pomiędzy godz. 9:00 - 17:00, od poniedziałku do piątku w biurze, przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Apteka, Sklep, Zabudowa niska, Plac zabaw, Park, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Magdalena Adamczak

Magdalena Adamczak

Agent nieruchomości

Telefon:
+48733097200
E-mail:
magdalena@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).