Pniewy

Pniewy-Zamek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 059 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
8 031 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
1966
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Szukasz odpowiedniego miejsca na prowadzenie firmy, magazyn, hurtownię bądź chciałbyś skorzystać z gotowego projektu by prowadzić stację benzynową?
Posiadamy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb! Idealne miejsce przy drodze krajowej nr 92, w miejscowości Pniewy-Zamek, łączącej Wschód i Zachód (województwo wielkopolskie, powiat szamotulski).
 
Polecamy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 8031 mkw. na której posadowione są dwa budynki:
- handlowo-administracyjno-produkcyjny (2-kondygnacyjny) o powierzchni użytkowej 600 mkw.;
- magazynowy o powierzchni użytkowej 460 mkw.
 
Projektowany budynek handlowo-administracyjny jest wykonany z cegły ceramicznej pełnej i posadowiony na fundamencie kamiennym, pokryty blachodachówką. Około 10 lat temu przeprowadzono remonty: wymianę okien, na piętrze zastosowano wylewkę betonową, podbeton i strop żelbetonowy, na suficie podwójną nidę i folię paroizolacyjną w celu lepszej izolacji.
 
Budynek magazynowy jest zbudowany z cegły ceramicznej pełnej i również posadowiony na kamiennych fundamentach. Dach pokryty eternitem. Wylewki betonowe wykonane po skosie (np. pod myjnię samochodową).
 
Na nieruchomość doprowadzono nową instalację elektryczną, zamontowano eko szambo (10 m3) oraz opłotowano całą posesję panelami betonowym (od strony pola) i metalowymi (od strony drogi).
Plac został wyłożony płytami jambo – jako drogi ułatwiajace dojazd do budynków na posesji. Dodatkowo na działce znajduje się własna studnia głębinowa (50 m.).
 
Nieruchomość jest wyposażona w media:
- prąd (nowa instalacja doprowadzona do budynku);
- woda w drodze.
 
Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest zjazd/wyjazd w obu kierunkach, który został celowo zaprojektowany i przebudowany aby nieruchomość była dostępna z lewego pasa drogi (lewoskręt wykonany przez firmę Strabag w 2019 r.). 
 
Projekty i plany związane z zagospodarowaniem terenu całej nieruchomości (przebudową budynków istniejących, budową stacji LPG, hydroforni) będą przekazane wraz z zakupem nieruchomości, co może zaoszczędzić czasu w organizowaniu dokumentacji do rozbudowy.
 
Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na
zakup nieruchomości i to aż w 12 bankach. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu (przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny).
 


Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Magdalena Adamczak

Magdalena Adamczak

Kierownik biura nieruchomości

Telefon:
+48733097200
E-mail:
magdalena@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).