Zgierzynka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 253 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Magazyn
Rok budowy
1921
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Polecamy na sprzedaż budynek o powierzchni ok. 200 mkw., usytuowany na działce o powierzchni 1253 mkw., położony w spokojnej wsi Zgierzynka k. Lwówka, oddalonej ok. 20 km. od Nowego Tomyśla oraz ok. 20 km od zjazdu z autostrady A2. Miejsce jest ciche, oddalone od ruchliwej trasy, położone wokół pól.

Budynek doskonale sprawdzi się jako: magazyn, hala, warsztat lub inny obiekt. Jest zbudowany z czerwonej cegły, z przeszkleniami, które wpuszczają jasne światło do jego wnętrza. Do budynku o wymiarach 20 m x 10 m, prowadzi drewniana brama wjazdowa o szerokości 2,75 m i długości 2,80 m. W obiekcie znajduje się solidny, łukowy strop odcinkowy, tzw. kleina, o wysokości max. 3,50 m., dzięki któremu wnętrze nabiera uroku. W środku znajduje się wydzielone pomieszczenie, ok. 10 mkw., które może być zaadoptowane na biuro. Dach pokryty jest eternitem.

Istnieje możliwość zagospodarowania piętra, o wysokości ok. 2 m., z oddzielnym wejście z boku budynku, do którego prowadzą stalowe schody. W zależności od potrzeby i przeznaczenia budynek wymaga niewielkiego odświeżenia.

Do budynku prowadzi nieutwardzona droga dojazdowa, przez bramę wjazdową.

Jest możliwość dokupienia sąsiadującego gruntu, o powierzchni ok. 3 000 mkw.

Dostępne media:

- prąd;
- woda w drodze.

Kilka metrów od ceglanej posesji znajduje się piękne gniazdo bocianów, które w porze lęgowej dodaje jeszcze większego uroku temu miejscu.


Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie.
Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup w/w nieruchomości i to aż w 15 bankach.
Zapraszamy na pyszną kawę, którą serwujemy pomiędzy godz. 9:00 - 17:00, od poniedziałku do piątku, przy ulicy Zbąszyńskiej 5, w Nowym Tomyślu.
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Anna Ceyza

Anna Ceyza

Agent nieruchomości

Telefon:
+48733097201
E-mail:
anna@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).