Grodzisk Wielkopolski

ul. Strumykowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 PLN
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
2021
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz kompromisu pomiędzy posiadaniem własnego domu a mieszkaniem w bloku, to zadzwoń do nas! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, idealny produkt! Rozpoczynamy rezerwacje II etapu budowy mieszkań usytuowanych w nowoczesnych budynkach położonych w spokojnej okolicy ulicy Strumykowej w Grodzisku Wielkopolskim.

Polecamy na sprzedaż nowe mieszkania o podwyższonym stanie deweloperskim, w nowoczesnych czterolokalowych budynkach, które wybudowane zostaną przy ulicy Strumykowej w Grodzisku Wielkopolskim.

Do dyspozycji zostaną oddane łącznie 3 bydynki z których każdy będzie złożony z dwóch mieszkań parterowych z bezpośrednim wyjściem na własny ogródek, oraz dwóch mieszkań na piętrze z przynależnym ogródkiem znajdującym się za budynkami.

Lokale mieszkalne będą skadały się z:
1) na piętrze: klatki schodowej, korytarza, 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC.

Standard deweloperski zawiera: instalację wodnokanalizacyjną, elektryczną, gazową, antenową, telefoniczną, klimatyzacji, gniazda i włączniki w kolerze białym, grzejniki, piec dwufunkcyjny, ściany otykowane i pomalowane na biało oraz płytki na tarasie (betonowe) i balkonie (ceramika system bez fugowy).
Podwyższyliśmy ten standard o ogrzewanie podłogowe w łazienkach i aneksie kuchennym, rolety zewnętrzne w tym tarasowa elektryczna, parapety zewnętrzne granitowe, drzwi wejściowe z podwojnym zamkiem (droższy typ), okna 3szybowe, wykonanie drogi wewnętrznej oraz miejsc postojowych z kostki betonowej.

Koszt wyłącznego prawa do korzystania z ogórdka przydomowego oraz wykonania infrastruktury (droga dojazdowa, miejsca postojowe,) wynosi:
a) piętro: 15.000,00 zł.

Po podpisaniu umowy rezerwacyjnej i wpłacie zadatku istnieje możliwość dokonania odpłatnych zmian w zakresie ścianek działowych, elektryki, rozmieszczenia grzejników, zadecydowania o ogrzewaniu podłogowym na całej powierzchni mieszkania.

Budynki zostaną wykonane z wysokiej klasy materiałów budowlach i oddane do Państwa dyspozycji z końcem 2021 roku.

Budynki będą usytuowane na dużej działce położonej w doskonałej lokalizacji, ok 1,5 km od centrum miasta, w bliskiej odległości szkoły, sklepów (najbliższy sklep 150m), siłowni oraz parku.

Inwestor: PODSADNY inwestycje
Wykonawca: ultra development
Sprzedaż: PODSADNY | PARTNERS nieruchomości i finanse

Nasze biuro szczegółowo zapozna Państwa z inwestycją i sfinalizuje transakcję jak również pomoże zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości i to aż w 15 bankach. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu (przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny).

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Basen, Plac zabaw, Fitnes, Przedszkole, Szkoła
  • Komunikacja: Autobus, PKS, Kolej

Kontakt

Filip Podsadny

Filip Podsadny

Właściciel

Telefon:
+48693436236
E-mail:
biuro@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).