Nowy Tomyśl

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 000 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Gabinet
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Medyczne
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Polecamy na wynajem budynek o powierzchni ok. 87 mkw., w którym obecnie znajdują się dwa w pełni wyposażone gabinety stomatologiczne (oferta obejmuje wyposażenie), usytuowany na działce z własnymi miejscami postojowymi, położonej w centrum Nowego Tomyśla przy ul. Piłsudskiego.

Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym i składa się z (w zdjęciach znajdziecie Państwo rzut z projektu): 

1. Komunikacji,
2. Dwóch gabinetów,
3. Pomieszczenia socjalnego
4. Pomieszczenia technicznego,
5. Sterylizatorni,
6. WC przystosowanego dla niepełnosprawnych,
7. WC dla pracowników,
8. Pomieszczenia gospodarczego

W budynku znajduje się ściana odporna na promieniowanie RTG oraz wyposażne gabinety stomatologiczne. Lokal jest przystosowany do prowadzenia działalności. Posiada wszystkie niezbędne zezwolenia. Nieruchomość posiada m.in. instalację alarmową. Po wcześniejszym uzgodnieniu/przy najmie długoteminowym dopuszczalne są zmiany oraz uleszpenia.

Posesja jest w całości ogrodzona. Teren jest utwardzony - miejsca postojowe.

Polecamy ze względu na świetną lokalizację, dostępność własnych miejsc postojowych, bardzo dobry stan budynku oraz możliwość wprowadzania zmian adaptacyjnych po wcześniejszym uzgodnieniu.

Nasze biuro szczegółowo zapozna Państwa z ofertą wynajmu oraz pomoże przygotować wszelkie niezbędne dokumenty do podpisania umowy najmu.. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu (przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny).

Kontakt

Filip Podsadny

Filip Podsadny

Właściciel

Telefon:
+48693436236
E-mail:
biuro@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).