Przyłęk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
363 135 PLN
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Polecamy na sprzedaż działkę ze studium - tereny zabudowy usługowej i mieszkaniowej jednorodzinnej - ekstensywnej.

Działka o powierzchni 8445 mkw. znajduje się w Przyłęku (niedaleko Tartaku Radwańska) ok. 200 m od obwodnicy Nowego Tomyśla.

Z tyłu działki znajduje się staw.
Do nieruchomości doprowadzone są wszystkie media tj.:
- woda,
- prąd,
- gaz,
- światłowód,

W okolicy znajduje się niska zabudowa nowych domów jednorodzinnych.
Dojazd drogą gminną - utwardzoną.

Do autostrady A2 - 4 km,
Do centrum Nowego Tomyśla - 4 km,

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości i to aż w 15 bankach. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autostrada

Mapa

Kontakt

Karolina Janowska

Karolina Janowska

Agent nieruchomości

Telefon:
+48730028200
E-mail:
karolina@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).