Sątopy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
190 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Chcesz mieszkać z dala od zgiełku miasta ? Uwielbiasz naturę, lasy, łąki, śpiew ptaków ? Lub marzysz o miejscu, w którym ukoisz duszę i zmysły ?
Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie do zaoferowania dużą działkę przy lesie.

Nieruchomość o powierzchni 5800 mkw. znajduje się w miejscowości Sątopy.

Na tą działkę wydane zostały warunki zabudowy. Jest możliwość postawienia domu z garażem w formie zespolonej. Pozostałą część działki można wykorzystać np. na własny sad, ogród warzywny, wybieg dla zwierząt itp. Możliwości jest wiele.

Dostępne media to prąd w drodze przy działce.
Dojazd drogą gminną - polną.

W bliskim sąsiedztwie działki znajduje się zabudowa zagrodowa.

Do Starego Tomyśla - ok. 2,5 km,
Do Nowego Tomyśla - ok. 5,5 km.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości i to aż w 15 bankach. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Karolina Janowska

Karolina Janowska

Agent nieruchomości

Telefon:
+48730028200
E-mail:
karolina@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).