Albertowsko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
204 520 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Poszukujesz swojego miejsca na ziemi w otoczeniu natury?  Mamy dla Ciebie tą wymarzoną nieruchomość. Polecamy pięknie położoną działkę w Albertowsku, zaledwie 13 km od Grodziska Wielkopolskiego.
Nieruchomość jest położona przy lesie, pięnie obsadzona drzewami, które w czasie upałów przynoszą osłonięcie przed słońcem i wiatrem.

Działka o powierzchni 5113 mkw. jest położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z dostępem do mediów:
- wody w drodze;
- prądu w drodze;

Nieruchomość w kształcie trapezu o wymiarach 61 m x 71 m i 83 m x 71 m to idealne rozwiązanie na działkę budowlaną, rekraacyjną lub letniskową w cichej i spokojnej okolicy przy rzece Dojcy.
Na działkę zostały wydane warunki zabudowy (do wglądu dla zainteresowanych).
Dookoła znajduje się bardzo rozproszona niska zabudowa domostw.
Dojazd drogą utwardzoną od strony Grodziska Wielkopolskiego lub Borui Kościelnej.

Jeśli chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku, blisko natury, ta działka jest dla Ciebie! 
W miejscowości znajdują się ładne zadrzewienia ze skupiskiem dorodnych dębów (pomnik przyrody 650 cm w obwodzie) i kasztanowców.

Szczególnymi atutami działki jest bliskość natury (las, łąki) co sprzyja długim spacerom i odpoczynkowi.

Odległości od miejscowości:
Boruja Kościelna - 5 km
Bukowiec - 9 km
Nowy Tomyśl - 12 km
Grodzisk Wielkopolski - 13 km
Wolsztyn, Zbąszyń - 25 km
Buk - 31 km
Poznań - 65 km
Zielona Góra - 75 km

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości i to aż w 12 bankach. Zapraszamy na pyszną kawę, którą serwujemy pomiędzy godz. 9:00 - 17:00, od poniedziałku do piątku w biurze, przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Mapa

Kontakt

Magdalena Adamczak

Magdalena Adamczak

Kierownik biura nieruchomości

Telefon:
+48733097200
E-mail:
magdalena@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).