Nowy Tomyśl

ul. Cypriana Kamila Norwida

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
699 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Szukasz działki w centrum miasta pod zabudowę? Chcesz otworzyć gabinety lekarskie, kancelarię prawną, notarialną bądź wybudować budynek na wynajem? ...a może po prostu chcesz dobrze ulokować swój kapitał, aby Twoje pieniądze nie traciły na wartości leżąc na koncie bankowym? Dobrze trafiłeś/aś mamy dla Ciebie idealną nieruchomość oraz multum możliwości na jej wykorzystanie!

Polecamy na sprzedaż funkcjonalną działkę pod zabudowę mieszkaniowo-usługową o powierzchni 319 mkw. położoną w centrum miasta Nowy Tomyśl pomiędzy ulicą C.K. Norwida a J. Tuwima (dzięki tej lokalizacji na działkę możemy wejść/wjechać z dwóch stron).

Aktualnie dla nieruchomości posiadamy ważne pozowlenie na budowę dla wybudowania budynku 3-kondygnacyjnego o powierzchni całkowitej 370 mkw. oraz budynku gospodarczego z przeznaczeniem na cele handlowo - usługowe o powierzchni całkowitej 114 mkw. Wg dzienników budowy wykonano:

- prace ziemne i ławy fundamentowe (budynek mieszkalno usługowy),
- wymurowano ścianki fundamentowe (budynek mieszkalno usługowy),
- izolację ścian fundamentowych pionową (styropian 5 cm),
- prace ziemne i ławy fundamentowe (budynek gospodarczo - usługowy),
- wymurowano ścianki fundamentowe (budynek gospodarczo - usługowy).

Do działki wykonano przyłącze kanalizacji sanitarnej i wodociągowe. Jest możliwość podłączenia gazu, prądu oraz internetu światłowodowego (media bezpośrednio przy działce).

Szanowni Państwo decydując się na zakup poprzez naszą firmę można liczyć na:

- nasze 12 letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości
- pomoc w przeniesieniu wszelkich decyzji administracyjnych związanych z rozpoczętą budową,
- pomoc w uzyskaniu warunków techniczych od ENEA, PSG (przyłącze gazowe) oraz PWiK w Nowym Tomyślu,
- doradztwo związane ze wznoszeniem nowych budynków (spółki, których jesteśmy częścią wznoszą nowe budynki deweloperskie)

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na
zakup nieruchomości i to aż w 12 bankach. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu (przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny).


Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Przedszkole, Komenda policji, Żłobek, Szkoła, Sklep, Bank, Kort tenisowy, Restauracja, Apteka, Fitnes, Zabudowa niska, Hala sportowa, Przychodnia lekarska, Plac zabaw, Szpital, Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, PKS, Kolej, Autostrada

Mapa

Kontakt

Filip Podsadny

Filip Podsadny

Właściciel

Telefon:
+48693436236
E-mail:
biuro@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).