Glinno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 050 000 PLN
Przeznaczenie działki
Rolna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
Nie

Opis nieruchomości

Polecamy na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 17 500 mkw. ze studium - tereny rolne.

Działka położona jest w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji jest w Glinnie (niedaleko osiedla Glińskie Góry) ok. 1 km od obwodnicy Nowego Tomyśla oraz dla osób lubiących ruch, w niedalekiej odległości od lasu.

Do nieruchomości doprowadzone są media:
- woda;
- prąd;
- światłowód;
- gaz 230 m. od działki.

W okolicy znajduje się niska zabudowa nowych domów jednorodzinnych.
Dojazd drogą gminną - utwardzoną.

Do autostrady A2 - 4 km,
Do centrum Nowego Tomyśla - 4 km,

Polecamy szczególnie ze względu na spokojną okolicę i dostęp do natury.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości i to aż w 15 bankach. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Magdalena Adamczak

Magdalena Adamczak

Kierownik biura nieruchomości

Telefon:
+48733097200
E-mail:
magdalena@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).