Łęczyce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 900 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości
Piękne miejsce, spokojna okolica, oddalona od głównej drogi w miejscowości Łęczyce (2 km do centrum Opalenicy).

Polecamy na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 1520 mkw. z warunkami zabudowy. Nieruchomość w kształcie prostokąta stwarza idealne warunki do budowy domu jednorodzinnego.

Media:
- gaz - w drodze;
- woda - doprowadzenie do końca roku;
- prąd - doprowadzenie do końca roku.

W okolicy znajduje się niska zabudowa domów jednorodzinnych.
Dojazd drogą utwardzoną z płyt betonowych.

Do obwodnicy - 3 km.
Do autostrady A2 - 10 km.
PKP - 2 km.

Polecamy szczególnie ze względu na spokojną okolicę.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości i to aż w 15 bankach. Zapraszamy na pyszną kawę, którą serwujemy pomiędzy godz. 9:00 - 17:00, od poniedziałku do piątku w biurze, przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

PODSADNY | PARTNERS
nieruchomości i finanseParametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, PKS, Kolej, Autostrada

Mapa

Kontakt

Anna Ceyza

Anna Ceyza

Agent nieruchomości

Telefon:
+48733097201
E-mail:
anna@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).