Boruja Kościelna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
81 345 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Polecamy na sprzedaż działkę z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Boruja Kościelna, w odległości ok. 5 km od Nowego Tomyśla oraz 7 km od Kuźnicy Zbąskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu ulicy Szkolnej oraz prowadzi do niej bezpośrednia droga utwardzona. 

Działka o powierzchni 1422 mkw. posiada dostęp do mediów:
- prąd w drodze, ok. 90 m od granicy działki.
- woda w drodze, ok 30 m od granicy działki,
- sieć telekomunikacyjna w granicy działki.

Nieruchomość o nieregularnym kształcie znajduje się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i pól oraz posiada wydane warunki zabudowy dla dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych do dwóch kondygnacji nadziemnych z możliwością zlokalizowania garażu w formie zespolonej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (zbiornik bezodpływowy lub przydomowa oczyszczalnia ścieków).

Nieruchomość posiada wydzielony wjazd o szerokości ok. 4 m i jest częściowo osiatkowana.

Na sąsiadującej działce znajdują się fundamenty budynku jednorodzinnego. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowana jest wieża telekomunikacyjna.

Niedaleko znajduje się szkoła podstawowa, kościół, apteka oraz przedszkole oraz sklep. 

Istnieje możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 1422 mkw. 

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję . Zapraszamy na pyszną kawę, którą serwujemy pomiędzy godz. 9:00 - 17:00, od poniedziałku do piątku w biurze, przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Zabudowa niska, Apteka, Las, Kościół
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Dagmara Kardasz

Dagmara Kardasz

Specjalista ds. obsługi najmu nieruchomości i administracji

Telefon:
733097202
E-mail:
dagmara@podsadny.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).