Bukowiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
95 600 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Poszukujesz pięknego miejsca na uboczu na budowę domu jednorodzinnego?

Polecamy na sprzedaż działki znajdujące się w spokojnym sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Bukowiec, w odległości 9 km od Nowego Tomyśla.

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1195 mkw. i 1213 mkw. jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 24 m x 50 m z dojazdem drogą utwardzoną gruntową będzie idealną inwestycją aby odciąć się od miejskiego zgiełku.

Woda znajduje się w odległości kilku metrów od granicy działki.
Enea w drodze 30 m.
Światłowód 350 m w drodze głównej.

Dojazd do Bukowca jest bardzo prosty, zarówno z Nowego Tomyśla jak i z Grodziska Wielkopolskiego.

Istnieje możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 1213 mkw. 

Atutem działki są piękne tereny leśne wokół oraz cicha okolica. Idealne miejsce dla odpoczynku i wyciszenia się po dniu pracy.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie. Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości i to aż w 12 bankach. Zapraszamy na pyszną kawę, którą serwujemy pomiędzy godz. 9:00 - 17:00, od poniedziałku do piątku w biurze, przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Las, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Magdalena Adamczak

Magdalena Adamczak

Agent nieruchomości

Telefon:
+48733097200
E-mail:
magdalena@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).