Przyłęk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 1000 mkw. położoną w malowniczej okolicy w miejscowości Przyłęk, gmina Nowym Tomyśl. Nieruchomość jest ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną wolnostojąca. Dostępne media to woda (w drodze) oraz prąd (w drodze). Istnieje możliwość zakupu większej powierchni ok 2011 mkw. lub ok. 3676 mkw.

Propozycja ciekawa szczególnie ze względu na piękną okolicę, spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych i terenów leśnych, rekreacyjnych, dogodny dojazd do drogi asfaltowej i do miasta Nowy Tomyśl, istniejący plan miejscowy, dzięki czemu uniknemy czasochłonnej procedury uzyskiwania warunków zabudowy.

Nasze biuro szczegółowo zapozna Państwa z ofertą, przeprowadzi przez cały proces zakupu nieruchomości, jak również (w razie potrzeby) pomoże zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości. Mamy do dyspozycji ofertę kredytów hipotecznych w 12 bankach komercyjnych. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu (przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny).

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus, Kolej, PKS

Mapa

Kontakt

Filip Podsadny

Filip Podsadny

Właściciel

Telefon:
+48693436236
E-mail:
biuro@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).