Chraplewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
129 000 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
678 m2
Rok budowy
1964
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do drobnego remontu
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu lokal położony w miejscowości Chraplewo k. Zygmuntowa w gminie Kuślin - 15 km od Nowego Tomyśla, 6 km od Wąsowa, 10 km od Lwówka, 0,7 km od Zespołu Pałacowo Parkowego z 1888r w Chraplewie.

Lokal o powierzchni  72 mkw składa się z:
- dużego pomieszczenia z głównym wejściem zabezpieczonym roletą (47 mkw);
- zaplecza (25 mkw) w tym:
- korytarza z wejściem od tyłu budynku zabezpieczonym kratami;
- dodatkowego pomieszczenia z przeznaczeniem na np. magazyn, z wysoko umieszczonymi uchylnymi oknami zabezpieczonymi kratami i zamykanego dodatkowo na klucz;
- pomieszczenia socjalnego z umywalką;
- toalety.

W lokalu poprzednio mieścił się sklep spożywczy. Wewnątrz znajdują się instalacje niezbędne np. do podłączenia lodówek, maszyn, urządzeń, punkt sanitarny z umywalkami wyłożony płytkami, lampy jarzeniowe. Przed sklepem miejsca parkingowe. 

Możliwe przeznaczenie na lokal usługowy, handlowy, sklep, pracownię, biuro czy nawet lokal mieszkalny (pokój 20 mkw., salon 20 mkw. z aneksem kuchennym, pokój 10 mkw., łazienka 10 mkw., korytarz 10 mkw.)

Powierzchnia działki wynosi 678 mkw - co daje prawie 600 mkw. do zagospodarowania na ogród oraz teren rekreacyjny.
Media: Prąd, woda z wodociągu, światłowód.
Rok budowy: 1964 r.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie.
Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup w/w nieruchomości i to aż w 15 bankach.
Zapraszamy na pyszną kawę, którą serwujemy pomiędzy godz. 9:00 - 17:00, od poniedziałku do piątku, przy ulicy Zbąszyńskiej 5, w Nowym Tomyślu.
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny:

Małgorzata Baranowska +48 792 151 521
PODSADNY|PARTNERS
Nieruchomości i finanse 
Mapa

Kontakt

Magdalena Adamczak

Magdalena Adamczak

Kierownik biura nieruchomości

Telefon:
+48733097200
E-mail:
magdalena@podsadny-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości i Inwestycje Filip Podsadny z siedzibą w miejscowości Nowy Tomyśl, ul. Lawendowa 2 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Podsadny Nieruchomości z siedzibą w Nowy Tomyśl (64-300) przy Zbąszyńska 5. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).