OBIEKT
na
SPRZEDAŻ
250 000 PLN
0 PLN/m2
ZGIERZYNKA
Opis
Polecamy na sprzedaż budynek o powierzchni ok. 200 mkw., usytuowany na działce o powierzchni 1253 mkw., położony w spokojnej wsi Zgierzynka k. Lwówka, oddalonej ok. 20 km. od Nowego Tomyśla oraz ok. 20 km od zjazdu z autostrady A2. Miejsce jest ciche, oddalone od ruchliwej trasy, położone wokół pól.

Budynek doskonale sprawdzi się jako: magazyn, hala, warsztat lub inny obiekt. Jest zbudowany z czerwonej cegły, z przeszkleniami, które wpuszczają jasne światło do jego wnętrza. Do budynku o wymiarach 20 m x 10 m, prowadzi drewniana brama wjazdowa o szerokości 2,75 m i długości 2,80 m. W obiekcie znajduje się solidny, łukowy strop odcinkowy, tzw. kleina, o wysokości max. 3,50 m., dzięki któremu wnętrze nabiera uroku. W środku znajduje się wydzielone pomieszczenie, ok. 10 mkw., które może być zaadoptowane na biuro. Dach pokryty jest eternitem.

Istnieje możliwość zagospodarowania piętra, o wysokości ok. 2 m., z oddzielnym wejście z boku budynku, do którego prowadzą stalowe schody. W zależności od potrzeby i przeznaczenia budynek wymaga niewielkiego odświeżenia.

Do budynku prowadzi nieutwardzona droga dojazdowa, przez bramę wjazdową.

Jest możliwość dokupienia sąsiadującego gruntu, o powierzchni ok. 3 000 mkw.

Dostępne media:

- prąd;
- woda w drodze.

Kilka metrów od ceglanej posesji znajduje się piękne gniazdo bocianów, które w porze lęgowej dodaje jeszcze większego uroku temu miejscu.


Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie.
Nasze biuro chętnie pomoże sfinalizować transakcję jak również zdobyć finansowanie na zakup w/w nieruchomości i to aż w 15 bankach.
Zapraszamy na pyszną kawę, którą serwujemy pomiędzy godz. 9:00 - 17:00, od poniedziałku do piątku, przy ulicy Zbąszyńskiej 5, w Nowym Tomyślu.
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
Szczegóły oferty

Cena250 000 PLN

RynekWtórny

Powierzchnia działki1 253 m2

Przeznaczenie (obiekt)Magazynowe

Liczba pięter1

Rodzaj budynkuMagazyn

Rok budowy1921

PrądTak