DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
124 875 PLN
75 PLN/m2
PRZYŁĘK
Opis
Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 1665 mkw. położoną w malowniczej okolicy w miejscowości Przyłęk, gmina Nowym Tomyśl. Nieruchomość jest ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną wolnostojąca. Dostępne media to woda (w drodze) oraz prąd (w drodze).

Propozycja ciekawa szczególnie ze względu na piękną okolicę, spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych i terenów leśnych, rekreacyjnych, dogodny dojazd do drogi asfaltowej i do miasta Nowy Tomyśl, istniejący plan miejscowy, dzięki czemu uniknemy czasochłonnej procedury uzyskiwania warunków zabudowy.

Nasze biuro szczegółowo zapozna Państwa z ofertą, przeprowadzi przez cały proces zakupu nieruchomości, jak również (w razie potrzeby) pomoże zdobyć finansowanie na zakup nieruchomości. Mamy do dyspozycji ofertę kredytów hipotecznych w 12 bankach komercyjnych. Kawę serwujemy pomiędzy 9 - 17 w ciągu tygodnia w biurze przy ulicy Zbąszyńskiej 5 w Nowym Tomyślu (przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny).
Szczegóły oferty

Cena124 875 PLN

Przeznaczenie działkiBudowlana

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiTrapez

PrądW drodze

GazNie

OgrodzenieBrak

Dostępne w okolicyLas